Finance

Přímý prodej a zákaznická péče v oboru financí

Český finanční sektor patří mezi ty nejstabilnější v rámci Evropské unie. Ale zároveň se jedná o prostředí velmi konkurenční. Existuji zde vedle sebe a spolu soutěží banky velké s širokou nabídkou produktů a služeb, i banky střední a menší, specializované jen na některé segmenty trhu. Konkurence bankám přichází navíc i ze strany nebankovních finančních nebo technologických společností. Tento stav vytváří soustavný tlak na inovace technologické, ale také inovace v oblasti získávání nových klientu a v oblasti péče o zákazníky stávající. I zde má pak místo outsourcing těchto aktivit.

Reference

img1
Sberbank CZSberbank CZ

Sberbank CZ (dříve Volksbank CZ) působí na českém trhu od roku 1993. Sberbank CZ je silně zaměřena na retailové, malé, střední a velké firemní klienty. V České republice provozuje 25 poboček a má přes 750 zaměstnanců, kteří obsluhují 120 000 klientů. Sberbank CZ je součástí Sberbank Europe, bankovní skupiny, která je 100 % vlastněna největší ruskou bankou Sberbank Russia. V Evropě působí Sberbank na 8 trzích, provozuje 188 poboček a má 4 000 zaměstnanců. Skupina Sberbank jednou z největších a nejdynamičtěji se rozvíjejících bankovních skupin na světě a obsluhuje více než 102 milionů klientů ve více než 20 zemích po celém světě.

img1
ČSOBČSOB

 Československá obchodní banka, a. s. (ČSOB), působí jako univerzální banka v České republice a je stoprocentní dceřinou belgické společností KBC Bank NV. ČSOB poskytuje své služby všem klientským segmentům, tj. fyzickým osobám, malým a středním podnikům, korporátním a institucionálním klientům. V retailovém bankovnictví v ČR působí Banka pod základními obchodními značkami – ČSOB (pobočky) a Poštovní spořitelna (Finanční centra a obchodní místa České pošty).

img1
GEPARD FINANCEGEPARD FINANCE

Společnost Gepard Finance je specializovaná brokerská firma působící na českém trhu od roku 2003. Hlavní obor činnosti společnosti spočívá v poskytování poradenských služeb v oblasti hypotečních úvěrů, úvěrových a pojišťovacích produktů. V oblasti zprostředkování hypoték se jedná o největšího hypotéčního makléře v ČR.

img1
RaiffeisenbankRaiffeisenbank

Raiffeisenbank nabízí široké spektrum bankovních služeb soukromé i firemní klientele. Na českém trhu působí již od roku 1993. Klienty obsluhuje v síti 130 poboček a klientských center, poskytuje rovněž služby specializovaných hypotečních center, osobních, firemních a podnikatelských poradců. Podle celkových aktiv je pátou největší bankou na českém trhu.
Banka se zaměřuje především na náročnější klientelu, která má zájem o vysokou kvalitu služeb, aktivní správu svých financí a profesionální poradenství. 

img1
Moneta Money BankMoneta Money Bank

Společnost GE Money Bank, a.s. působí v České republice pod novým názvem MONETA Money Bank, a. s.  Na českém trhu retailových finančních produktů má zavedenou pozici, dále chce svoje postavení posílit a růst také na hypotečním trhu. Ve službách pro malé a střední podniky, a to zejména v zemědělském sektoru, má za cíl dosáhnout vedoucího postavení.

img1
PETISAPETISA

Společnost PETISA, s.r.o. se zabývá především dluhovým poradenstvím a komplexní pomocí klientům, jak fyzickým, tak právnickým osobám, jak se dostat z tzv. dluhové pasti. Spolupracuje smluvně s renomovanými a zkušenými společnostmi, daňovými poradci, auditory, advokátními kancelářemi a vzdělávacími středisky, které klientům vytvářejí mimo jiné i patřičný servis v dané oblasti.