Gastro

Outsourcing v oblasti gastra

V oblasti gastronomie probíhá v ČR skutečné obrození. O úspěchu rozhoduje kvalita, inovativní a individuální přístup a zákaznická zkušenost...Ve své podstatě to je ale opět "přímý prodej", který do značné míry rozhoduje o finální míře úspěchu. V případě, že provozovatel nechce působit skutečně jen lokálně, je jednou z variant uvažovat o soustředění se jen na budování opravdu kvalitního produktu a značky, zatímco samotný provoz a tedy "Prodej" s důvěrou ponechat partnerům např. formou franchizingu.

Reference

img1
KaumyKaumy

 

img1
FruitisimoFruitisimo

Fruitisimo - nejovocnější bar ve tvém okolí s širokou nabídkou čerstvých fresh džusů, koktejlů, salátů a ovoce a také s nabídkou kvalitní italské kopečkové zmrzliny. Značku Fruitisimo nejlépe vystihuje její slogan LIVE WHAT YOU LOVE, tedy zdravý aktivní životní styl, zábava, úsměv a vášeň pro to, co Fruitisimo dělá. "Milujeme, co děláme, a to poznáte při každé návštěvě“

img1
Fresh pointFresh point

Společnost Fresh point spojujeme moderní technologie a čerstvé jídlo v jednu službu. Fresh point vyrábí designovou a chytrou lednici, která se hodí do každé kanceláře nebo kuchyňky, Fresh point sestaví unikátní jídelníček, pravidelně lednici zaváží a jídelníček neustále aktualizujeme.