Pharma

Outsourcing marketingu a přímého prodeje ve farmacii

Farmaceutický trh je specifický obrovským počtem klientů, konkurentů, trhů a subtrhů. U lékařů vnímáme stále silnou prioritu v předepisování léků psaných na předpis, nicméně vidíme, že stále více nabývá na významu i komunikace směrem k volně prodejným léčivům, doplňkům stravy a zdravotnickým prostředkům. Z hlediska lékáren se hlavní prodejní kanál přesunuje od léků psaných na předpis, směrem k volně prodejným léčivým přípravkům,doplňkům stravy a zdravotnickým prostředkům. Výsledný prodejní mix, jak směrem k lékařům, tak k lékárnám, vytvořený na základě kvalitního produktu, by tedy měl zcela jistě obsahovat efektivní Sales force, spolupráci s nezávislými i řetězcovými lékárnami, spolupráci s distributory, ale také marketingovou různorodost. Citlivé nastavení synergií mezi těmito atributy je skutečná alchymie...


V rámci projektu EFSETE Pharma zastupujeme farmaceutické firmy a jejich produkty v oblasti aktivit prodeje, zákaznické péče a marketingu. Uvedené aktivity vykonáváme především prostřednictvím týmů odborných farmaceutických reprezentantů, kteří jsou silně motivováni k maximálnímu plnění stanovených cílů, procházejí náročným školením a koučingem a jsou vybavení těmi nejmodernějšími informačními technologiemi.

Vedením projektu je vždy pověřen pouze profesionál s mnohaletými zkušenostmi z oblasti vedení týmů farmaceutických reprezentantů a znalostí marketingu. Jak farmaceutičtí reprezentanti, tak vedoucí projektu mají k dispozici EFSETE Back Office a EFSETE Call Centrum. Našim klientům jsme tedy schopni nabídnout skutečně komplexní služby. 

Více informací naleznete na webových stránkách http://efsetepharma.cz.

Reference

img1
SilvanolsSilvanols

Silvanols je lotyšská Green Pharma společnost, která již více než 20 let vyrábí přírodní doplňky stravy, zdravotnické prostředky i volně prodejné léky za účelem dodání léčivé síly přírody blíže k lidem po celém světě.
Silvanols neustále vyvíjí inovativní produkty v Lotyšsku, které je považováno za jedno z nejčistších prostředí na světě. Výsadou těchto výrobků jsou pouze čistě přírodní ingredience při zachování jejich cenných, léčivých vlastností. Produkty firmy Sílvanols často používají šťávy z lesních plodů, které jsou známy kouzelnou, příjemnou chutí a jsou populární zpracováním ve formě balzámů a sirupů.

img1
VEGALL PharmaVEGALL Pharma

Společnost VEGALL Pharma s.r.o. úspěšně spolupracuje od roku 1998 s výrobcem doplňků stravy se včelími produkty SANAMED z Rakouska. Rok 1998 je tedy rokem, kdy se doplněk stravy SARAPIS začal objevovat v českých lékárnách. V současnosti je preparátů se jménem SARAPIS již několik a patří mezi nejoblíbenější a nejprodávanější preparáty pro ženy a nově také i pro muže. Specialisté společnosti VEGALL Pharma ve spolupráci s rakouskými a českými lékaři pečlivě vybírají a vytváří nové přípravky, které uvádí na trh. Preparáty procházejí náročnými testy kvality, vlastností a původu složek, které u svých přípravků společnost VEGALL Pharma vyžaduje. Produkty s logem společnosti VEGALL Pharma s.r.o. již roky pomáhají ženám a mužům a jsou ověřenou zárukou kvality, bezpečnosti.

img1
SynCareSynCare

Profesionální česká biokosmetika a dermokosmetika pro lékárny, lékaře, kosmetické salony a další profesionály v péči o pleť, tělo a vlasy. Společnost Syncare Plus, s.r.o. sídlí v Brně, kde také vyrábí pleťovou kosmetiku, tělovou kosmetiku, make-upy, přípravky proti vráskám, kosmetiku pro muže, kosmetiku pro masáž, aromaterapii, depilaci. Dále nabízíme SPF ochranné přípravky při opalování, šampony, včetně šamponu proti lupům, a tělová mýdla, antiperspiranty a deodoranty, kosmetiku proti pigmentovým skvrnám, akné, jizvám, striím, proti citlivé pleti a proti rozšířeným cévkám. Česká kosmetika SynCare je vhodná také pro péči o pokožku se sklonem k lupénce, ekzémům a dermatitidám. SynCare má dále ve svém portfoliu přípravky pro výživu vlasů, nehtů, kůže a doplňky stravy při sklonu k akné a pro podporu hubnutí a omezení nadváhy. Nabízí také přístroje pro diagnostiku a typizaci pleti, zdravotnické přístroje, ultrazvukovou špachtli a galvanickou žehličku.

img1
PHARMASELECT CZ S.R.O.PHARMASELECT CZ S.R.O.

Pharmaselect CZ s.r.o. byla založena v roce 2008 jako české zastoupení rakouské farmaceutické společnosti Pharmaselect International Beteiligungs GmbH.

img1
E&B PHARMA SPOL. S R.O.E&B PHARMA SPOL. S R.O.

Společnost E&B Pharma byla založena roku 1994 jako zastoupení prodeje zahraničních farmaceutických přípravků v ČR. Zaměřující se na léčbu bolesti, nachlazení a trombózy.

img1
TraumaPet® AgTraumaPet® Ag

Výrobková řada TraumaPet® Ag využívá nanotechnologicky připravených produktů pro zlepšení kvality života našich čtyřnohých mazlíčků a napomáhá při řešení jejich nepříjemných zdravotních stavů, které nás mnohdy trápí více než ty naše. Veterinární prostředky TraumaPet® Ag obsahují kromě osvědčených složek, které napomáhají hojení a minimalizují nepříjemné komplikace, také stříbro, jehož účinky jsou známé už po staletí.

img1
NAMMAN MUAYNAMMAN MUAY

Farmaceutická společnost Devakam, výrobce legendárních produktů Namman Muay, byla založena roku 1930 v Bangkoku v Thajsku.

img1
GEOREN EUROPE S.R.O.GEOREN EUROPE S.R.O.

GEOREN EUROPE s.r.o. prodává značku Lansinoh, která se specializuje na produkty zaměřené na ochranu bolestivých a popraskaných ženských bradavek.

img1
CARUN PHARMACYCARUN PHARMACY

CARUN PHARMACY je výhradně českou výrobní a obchodní společností, nabízející široký sortiment prověřených, odborně připravených produktů z konopí. Zárukou kvality je také stálost kvalitní české suroviny a přírodních bio pěstovaných ingrediencí. V současné době je jediným českým výrobcem, který vyrábí zdravotnický prostředek z konopí botanického druhu: Cannabis sativa. Díky účinným cannabinoidům je působení mnohonásobně intenzivnější než u běžně dostupných kosmetických přípravků.

img1
VAN-TEC MEDICALVAN-TEC MEDICAL

Společnost VAN-TEC MEDICAL s.r.o. se zabývá prodejem kvalitních a inovativních lékařských technologií uznávaných po celém světě. Aktuálně se zaměřuje na produkty americké značky Kubtec, která je předním vývojářem a dodavatelem digitálních rentgenových systémů pro nemocnice, patologické, soudní a vědecko-výzkumné ústavy. Společnost Kubtec jako první obohatila systém DICOM o vkládání poznámek, uživatelsky nenáročný software těchto produktů je schopen odesílat více snímků najednou do systému PACS jediným kliknutím. Jako první rovněž nabídli dotykovou obrazovku s kalibrovaným měrným systémem a snímky s rozlišením 16 bitů. Kubtec staví na vysoké kvalitě, dbá na komfort vyšetřujících a vyšetřovaných a zároveň se zavazuje k minimalizaci vlivu na životní prostředí.