Reality

Kompletní portfolio realitních služeb včetně financování transakcí

Svět realit přináší obchodní příležitost vždy, bez ohledu na aktuální ekonomickou situaci. Profesionálně vyškolený realitní makléř je pro klienty jistotou, že realizace jejich transakce dopadne k jejich spokojenosti, včetně všech administrativních a právních úkonů. Ať se jedná o pronájem či prodej bytu, domu, pozemku, inzerci obchodovaného portfolia nemovitostí, vše zajistíme bez zbytečných průtahů.


 EFSETE Reality s.r.o. je novou kanceláří světové jedničky v realitách společnosti RE/MAX. Pro své klienty zajišťujeme komplexní realitní služby, právní a finanční servis včetně odhadu ceny, zprostředkování hypoték a úvěrů i převod a zápis do katastru nemovitostí. Služby poskytujeme jak jednotlivcům, tak developerům.

Více o této službě naleznete na www.remax-centrum.cz


Reference

img1
RE/MAXRE/MAX

EFSETE Reality je hrdým členem největší realitní sítě na světě RE/MAX. Spojili jsme síly a jsme RE/MAX Centrum Ostrava!!! Jednička na světovém realitním trhu je pro nás inspirací a s vyzkoušeným konceptem spolupráce s nejlepšími profesionály ve své branži můžeme poskytovat servis a služby na té nejvyšší úrovní. Realitní a právní servis, financování nového bydlení, odhad tržní ceny, prodej, koupě, pronájem, ale i poradenství v oblasti investic do nemovitostí a spolupráce s developery. To vše najdete v RE/MAX Centrum Ostrava!!!