Telco & ICT

Přímý prodej a zákaznická péče v oboru Telco & ICT

Specifikem přímého prodeje a zákaznické péče v oboru Telco & ICT je především fakt, že zákazník výslednou dodávku vnímá především jako službu, a fyzický produkt je až na druhém místě. Služba je navíc velmi technicky náročná. Spojení prodeje, následné péče a synergie více prodejních kanálů je tedy to, co je základem úspěšného přístupu k zákazníkovi.

Reference

img1
Digi TVDigi TV

DIGI TV je provozovatel satelitního televizního vysílání na českém trhu. Od dubna 2015 je součástí české investiční skupiny LAMA ENERGY GROUP, která dále zákazníkům nabízí levnou elektřinu a plyn prostřednictvím LAMA energy a volání prostřednictvím LAMA mobile. Společnost vznikla v roce 2006 jako součást skupiny RCS & RDS. Satelitní služby DIGI TV jsou dostupné v celé České republice a nabízí také vysílání v HD kvalitě.

img1
VodafoneVodafone

Vodafone Czech Republic a.s. je partnerská síť Vodafone Group Plc, jenž je přední mobilní telekomunikační společností, s významnou přítomností v 31 zemích na pěti kontinentech a v přibližně 40 partnerských sítích po celém světě. Hlavním posláním společnosti Vodafone CZ vždy bylo poskytovat svým zákazníkům nejlepší zákaznickou zkušenost.

img1
ZEBRA SYSTEMS s.r.o.ZEBRA SYSTEMS s.r.o.

Společnost ZEBRA SYSTEMS s.r.o. je s více než 25 lety na trhu předním distributorem s přidanou hodnotou v segmentu IT bezpečnosti a ochrany dat v České republice a na Slovensku. Vedle prodeje produktů poskytuje svým zákazníkům špičkové služby podpory a školení. Společnost je výhradním distributorem produktů značek Acronis, GFI Software, Kerio, Exinda a Paralells.

img1
OpavaNet a.s.OpavaNet a.s.

OpavaNet a.s. poskytuje služby v celé ČR a na vlastních optických a bezdrátových sítích v regionech Opava, Bruntál, Horní Benešov, Nový Jičín, Ostrava, Krnov, Hlučín a Kravaře. V letech 2000 až 2019 vybudovala společnost ve městech Opava, Bruntál, Nový Jičín, Horní Benešov a část Ostravy vysokorychlostní a vysokokapacitní metropolitní optickou síť, na kterou je napojena vlastní, digitální, regionální (Opava, Krnov, Bruntál, Hlučín, Kravaře, Ostrava), bezdrátová síť.

img1
UPCUPC

Společnost UPC Česká republika je jednou z nejvýznamnějších ICT firem v ČR. Je součástí skupiny Liberty Global, největšího světového mezinárodního poskytovatele TV a širokopásmových služeb. Značka UPC je na české trhu skutečným symbolem velmi oblíbené kabelové televize.