O nás

Jsme tým aktivních lidí, pro které je kontakt se zákazníkem něco víc než jen profese. Umíme nalézt nové zákazníky, ale i pečovat o ty stávající. Vyhledáváme výzvy a plnění prodejních či jiných cílů nám činí potěšení z dobře vykonané práce.

Společnost EFSETE s.r.o. je na českém trhu již více než 12 let aktivní v oblastech přímého prodeje a zákaznické péče. Tyto služby poskytujeme našim partnerům ze segmentů telekomunikací, informačních technologií, bankovnictví, finančního poradentství, farmacie, veterinární medicíny, energetiky, realit, gastronomie a dalších.

V prodeji umíme vybudovat a řídit prodejní jednotky v retailu (kamenné prodejny), telesalesu (call centra) a také jsme úspěšní v managementu týmů obchodních zástupců. A už můžeme nabídnout i zkušenosti z online prodeje a péče o zákazníky.

Známe rozdíly v přístupu k přímému prodeji a k zákaznické péči u firemních a nefiremních zákazníků, dokážeme přizpůsobit naše aktivity podle toho, zda prodáváme službu nebo fyzický produkt a zvládáme management prodejních týmů s působností v celé republice nebo jen v jednom kraji.

Vzhledem k šíři našich služeb resp. ke zkušenostem z různých prodejních kanálů umíme využít synergie například mezi operátorem na call centru, obchodníkem „v poli“ a specialistou na prodejně či kontaktním centru.

Naše reálné zkušenosti z prodeje a péče o zákazníky z různých oborů nám umožňuji identifikovat fungující a prověřené postupy a procesy a aplikovat je v oborech, kde nová progresivní praxe prozatím nenalezla své místo.

Vážíme si každé příležitosti, která je nám našimi významnými partnery nabídnuta, a vždy se snažíme o spolupráci, která je oboustranně výhodná!

Za aktuálně více než stoosmdesátičlenný EFSETE tým

Petr Gajdušekjednatel

Na čem si zakládáme?

  • Dáváme přednost dlouhodobé spolupráci před krátkodobým vysokým výnosem!
  • Jsme připraveni řešit požadavky našich partnerů opravdu komplexně - prostřednictvím více prodejních kanálů!
  • Uvědomujeme si, že "změna" je motorem úspěchu!
  • Víme, že dohodnuté prodejní či jiné cíle jsou pro naše partnery opravdu důležité. Proto děláme pro jejich splnění vždy opravdu maximum!
  • Jsme připraveni okamžitě uvést do praxe Vaše záměry a akcelerovat Váš obchod či službu!
Naši klienti především oceňují – individuální řešení, komplexnost poskytovaných služeb a dlouhodobou spolupráci. Proto jim takové služby nabízíme! Petr Gajdušek Jednatel

Poznejte nás