Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


23.12.2021

Dárky pro azylový dům svaté Zdislavy

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Také tento rok před Vánoci jsme se rozhodli někomu pomoct. Opět společně jako firma, jako tým. A opět mohli všichni naši kolegové navrhnout komu pomůžeme. A finální volba padla na naší „domácí“ charitativní organizaci Charita Ostrava. Konkrétně na azylový dům pro matky s dětmi pod jménem Dům svaté Zdislavy, který se nachází v Ostravě Zábřehu.


Posláním tohoto zařízení je podporovat matky s dětmi, ženy s dětmi svěřenými do péče nebo těhotné ženy, které se dostaly do nepříznivé sociální situace spojené se ztrátou bydlení, v jejich soběstačnosti a zapojení do běžného života ve společnosti. Podrobnější informace si můžete přečíst zde.


Po dohodě s vedením azylového domu jsme zvolili cestu rozdělení pomoci na dvě části. Firma přispěla částkou 28.500,- Kč na zakoupení nové průmyslové pračky, která v azylovém domě nahradí aktuálně dosluhující. A zaměstnanci a kolegové v EFSETE se v jednotlivých týmech finančně složí a následně i zakoupí a zabalí dárky pro všechny děti a jejich maminky, které budou slavit Vánoce tento rok právě v tomto azylovém domě. Akce proběhla rychle a s úžasným výsledkem. Každé dítě dostalo dárek, o který si Ježíškovi dopředu napsalo a také maminky dostali něco užitečného právě pro moment, kdy budou azylový dům opouštět.

Za vedení EFSETE chceme moc poděkovat všem, kteří se akce aktivně účastnili nebo přispěli na dárky nebo na finanční dar. Nečekali jsme tak skvělou reakci. Nakonec jsme totiž společně dětem, maminkám ale i samotnému azylovému domu nadělili pod stromeček dárky a peníze ve výši více než 45.000,- Kč. Wau... perfekní, věřím, že z toho máme všichni super pocit!!


Mrkněte na krátké "dokumentární" video zde


A níže si můžete přečíst poděkování vedoucího azylového domu pana Petra Matěje. "Dobrý den! Ještě jednou Vám všem v EFSETE velké díky za podporu maminek s dětmi. Maminky i děti byly z dárků nadšené a ke krásné vánoční atmosféře jste přispěli pro maminky s dětmi nezapomenutelným zážitkem. Maminky byly navíc velmi dojaté z osobních vzkazů pro jejich děti! Ať Vás provází radost z Vašeho obohacení těch, kteří jsou v nouzi.

Děkujeme! Petr Matěj, azylový dům svaté Zdislavy ❤"

 

V EFSETE Pomáhá se těšíme na další akci!

Všechny články

Outsourcing a krize

Outsourcing již dlouho patří k „nástrojům“ pro optimalizaci podnikání. Jeho strategickou hodnotu nejvíce oceníme, když se potýkáme s problémy, jak udržet firmu nad vodou v čase bouřlivého podnikatelského prostředí, tedy například i v období krize.


Outsourcing a krize

K překonání krize jsou outsourcingové společnosti ideálními partnery. Zvládají práci zaměstnanců na plný úvazek v rámci flexibilních opatření a pomáhají zvyšovat efektivitu. Mohou také...

MDŽ 2022 v EFSETE

Ani tento rok jsme si nenechali ujít svátek MDŽ.

Milé dámy, kolegyně, jsme moc rádi, že Vás v EFSETE máme ????????????????

Více fotek naleznete na našem facebooku... https://www.facebook.com/photo/?fbid=3125046974441234&set=pcb.3125047567774508

EFSETE v roce 2021

✅Jak se nám dařilo v roce 2021? ✅Kolik práce jsme udělali? ✅Čeho jsme dosáhli? ✅Jak moc jsme pomáhali našim partnerům plnit jejich cíle?

Klidně se mrkněte..... https://www.youtube.com/shorts/XYLLE5GUioY