Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


23.12.2021

Dárky pro azylový dům svaté Zdislavy

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Také tento rok před Vánoci jsme se rozhodli někomu pomoct. Opět společně jako firma, jako tým. A opět mohli všichni naši kolegové navrhnout komu pomůžeme. A finální volba padla na naší „domácí“ charitativní organizaci Charita Ostrava. Konkrétně na azylový dům pro matky s dětmi pod jménem Dům svaté Zdislavy, který se nachází v Ostravě Zábřehu.


Posláním tohoto zařízení je podporovat matky s dětmi, ženy s dětmi svěřenými do péče nebo těhotné ženy, které se dostaly do nepříznivé sociální situace spojené se ztrátou bydlení, v jejich soběstačnosti a zapojení do běžného života ve společnosti. Podrobnější informace si můžete přečíst zde.


Po dohodě s vedením azylového domu jsme zvolili cestu rozdělení pomoci na dvě části. Firma přispěla částkou 28.500,- Kč na zakoupení nové průmyslové pračky, která v azylovém domě nahradí aktuálně dosluhující. A zaměstnanci a kolegové v EFSETE se v jednotlivých týmech finančně složí a následně i zakoupí a zabalí dárky pro všechny děti a jejich maminky, které budou slavit Vánoce tento rok právě v tomto azylovém domě. Akce proběhla rychle a s úžasným výsledkem. Každé dítě dostalo dárek, o který si Ježíškovi dopředu napsalo a také maminky dostali něco užitečného právě pro moment, kdy budou azylový dům opouštět.

Za vedení EFSETE chceme moc poděkovat všem, kteří se akce aktivně účastnili nebo přispěli na dárky nebo na finanční dar. Nečekali jsme tak skvělou reakci. Nakonec jsme totiž společně dětem, maminkám ale i samotnému azylovému domu nadělili pod stromeček dárky a peníze ve výši více než 45.000,- Kč. Wau... perfekní, věřím, že z toho máme všichni super pocit!!


Mrkněte na krátké "dokumentární" video zde


A níže si můžete přečíst poděkování vedoucího azylového domu pana Petra Matěje. "Dobrý den! Ještě jednou Vám všem v EFSETE velké díky za podporu maminek s dětmi. Maminky i děti byly z dárků nadšené a ke krásné vánoční atmosféře jste přispěli pro maminky s dětmi nezapomenutelným zážitkem. Maminky byly navíc velmi dojaté z osobních vzkazů pro jejich děti! Ať Vás provází radost z Vašeho obohacení těch, kteří jsou v nouzi.

Děkujeme! Petr Matěj, azylový dům svaté Zdislavy ❤"

 

V EFSETE Pomáhá se těšíme na další akci!

Všechny články

RE/MAX - Efseťáci na RE/MAX Convention 2024

Jsme hrdí, že jsme se jako celý tým Realitní kanceláře RE/MAX Centrum Ostrava, která je součástí Field force projektů EFSETE, zúčastnili významného setkání RE/MAX realitní rodiny v České republice tzv – RE/MAX Convention 2024 Česká republika. Tato každoroční akce je jedinečnou příležitostí, kde se setkávají všichni RE/MAX makléři a zástupci RE/MAX realitních kanceláří z celé České republiky, aby společně oslavili úspěchy uplynulého roku 2023. Nejenže...

Novoroční EFSETE párty ve stylu 90. léta

Dne 12. ledna 2023 se konal náš tradiční novoroční večírek, tentokrát obohacený o kouzlo a styl devadesátých let. Tato jedinečná akce nám poskytla výjimečnou příležitost setkat se v přátelské atmosféře, zavzpomínat na úspěchy, které jsme dosáhli v roce 2023, a s nadějí se podívat na výzvy a příležitosti, které přinese rok 2024.

Večírek se nesl ve znamení nejen zábavy a odpočinku, ale také ocenění a poděkování. Živá hudba kapely, DJ a vystoupení známé...

VODAFONE - ocenění naší práce

Zúčastnili jsme se vyhodnocení výkonů partnerských společností Vodafone za první fiskální pololetí 23/24. A znovu jsme byli úspěšní. S Vodafonem spolupracujeme v Retailu, v Business sektoru i v Telesalesu a níže uvádíme výčet ocenění…

The best Business Advisor 1HFY23/2

The best Sales Representative 1HFY23/24

a pozor...

The best Retail team 2QFY23/24


Našemu významnému partnerovi Vodafone děkujeme za ocenění naší práce v posledních kvartálech Oceněným kolegům a...