Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


8.3.2018

Mezinárodní den žen v EFSETE

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Darovaná květina nese v sobě lásku a od nás je důkazem toho, že si našich kolegyň velmi vážíme a děkujeme jim za skvělou a rodinnou atmosféru, kterou do firmy přináší.

A že jich u nás je! Speciální den si zaslouží speciální roznáškovou službu. Naši projektoví manažeři rozdali osobně více, než 80 květin s radostí a s úsměvem.

Naše milé slečny, ženy, dáme a všechny vážené  kolegyně napříč celou firmou, děkujeme za to, že zdobíte a jste součástí EFSETE!

Všechny články

Outsourcing a krize

Outsourcing již dlouho patří k „nástrojům“ pro optimalizaci podnikání. Jeho strategickou hodnotu nejvíce oceníme, když se potýkáme s problémy, jak udržet firmu nad vodou v čase bouřlivého podnikatelského prostředí, tedy například i v období krize.


Outsourcing a krize

K překonání krize jsou outsourcingové společnosti ideálními partnery. Zvládají práci zaměstnanců na plný úvazek v rámci flexibilních opatření a pomáhají zvyšovat efektivitu. Mohou také...

MDŽ 2022 v EFSETE

Ani tento rok jsme si nenechali ujít svátek MDŽ.

Milé dámy, kolegyně, jsme moc rádi, že Vás v EFSETE máme ????????????????

Více fotek naleznete na našem facebooku... https://www.facebook.com/photo/?fbid=3125046974441234&set=pcb.3125047567774508

EFSETE v roce 2021

✅Jak se nám dařilo v roce 2021? ✅Kolik práce jsme udělali? ✅Čeho jsme dosáhli? ✅Jak moc jsme pomáhali našim partnerům plnit jejich cíle?

Klidně se mrkněte..... https://www.youtube.com/shorts/XYLLE5GUioY