Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


2.7.2018

FRUITISIMO - MISTŘI V KOPEČKOVÉ SOUTĚŽI

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Jako je léto ve znamení zmrzliny, tak pro naše Fruit barmanky byl začátek teplé sezóny v duchu kopečkových soutěží. Motivace vyhrát byla víc, než lákavá. Jednoduchá pravidla spočívala nasbírat co nejvíce kopečků na jeden obal (kornout nebo kelímek).

V této měsíční soutěži jsme se umístili na krásném 2. místě z celkového počtu 45 soutěžních juice barů. Pro nás byla připravena výhra 3.000 Kč

Boj se ovšem nevzdal a v červenci nás čekala tatáž soutěž , tentokrát víkendová. Tady se ukázala soutěživost našich usměvavých barmanek a zde si obhájily prvenství, kterého dosáhly i v loňském roce.

A jak si vítězný tým z Fórum Nová Karolina výhru užil?

,,Holky si 1.místo skutečně zasloužily a jsem na ně náležitě pyšná. Všechny jsme milovnice dobrého jídla a pití, nešlo si tak pohodový večer představit jinak'' říká manažerka provozoven Andrea Halašková.

Ve Fruitisimu jsme připraveni na všechna roční období. V létě se na vás těšíme s kopečkem zmrzliny, v zimě pro změnu s drinky na imunitu a pořádnou dávkou ovoce.

Tak se za námi zastavte, najdete nás 2x v Ostravě, ve Fórum Nová Karolina, Avion Shopping Park Ostrava a v Opavě v OC Breda.

NA ZDRAVÍ :-).

Všechny články

SAZKA v olomoucké Šantovce

Tak a převzali a znovuotevřeli jsme již 3. pobočku/kiosek společnosti SAZKA!

Tentokrát v olomoucké Šantovce.

Jedná se o super další krok v rámci našich retailových aktivit.

Děkujeme společnosti SAZKA za důvěru a celému našemu EFSETE Retail týmu za další kus skvělé práce!

A Vy si k nám klidně přijďte vsadit třeba oblíbenou sportku!

Pěkný den. EFSETE Tým.

15.3.2023

Vodafone Road Show 2023

Jedna část naší EFSETE a zároveň Vodafone crew na ostravské části Vodafone Road Show v rámci MISE za lepší zákaznickou spokojenost zákazníků Vodafone.


Bylo to moc fajn a přínosné být ve správný čas na správném místě!

Díky Vodafone!


Novoroční EFSETE BLACK & WHITE party

Máme za sebou skvělý BLACK & WHITE novoroční večírek, který se konal 13.1.2023 v restauraci Zaječský vinný sklep. Sešlo se nás více než 150 a byli jsme rádi, že jsme se po dlouhém covidovém období mohli neformálně setkat a probrat i nepracovní věci. Vyhlásili a ocenili jsme také nejlepší kolegy za rok 2022 z jednotlivých vertikál RETAIL, TELESALES, FIELD FORCE a také z našeho provozního týmu a připomněli si znovu naše kolegy, které jsme během roku ocenili za...