Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


1.4.2020

EFSETE behěm Covidu na home office

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Nová doba po nás žádá nová řešení. Stejně jako jiných firem a jejich zaměstnanců, tak i nás se skutečně výrazně dotkla doba covidová. Nikdo z nás na tak významnou změnu nebyl úplně připraven, ale díky spolupráci celého EFSETE týmu všechny nepříjemnosti zvládáme a pokud nám to nařízení vlády dovoluje, tak i nadále pomáháme našim partnerům plnit jejich prodejní a pečovatelské cíle. A bonusem pro nás pak je zjištění, že umíme fungovat jako skutečný tým i v této covidem zkoušené době.

Většina EFSETE týmu se musela naučit plnit své pracovní povinnosti z domu (HOME office). Ale v našich řadách máme i kolegy na prodejnách, které zůstavají po dobu vládních omezení otevřeny. Tito spolupracovníci jsou tzv v první linii a dochází na svá pracoviště, kde plní své úkoly a starají se o zákazníky našich partnerů i přes značná covidem způsobená omezení.

Tímto děkujeme všem našim zaměstnancům a spolupracovníků za perfektní přístup k tak náhlým a mnohdy zásadním změnám. Jme rádi, že situaci zvládáme tak dobře a jsme přesvědčení, že nás do budoucna posílí!

EFSETE týme DĚKUJEME!!!

Všechny články

EFSETE přeje příjemné Vánoce a úspěšný rok 2021

Letošní rok byl pro nás všechny obrovskou zkouškou. Nikdo neměl šanci se na tuto dobu připravit, museli jsme jít do všeho po hlavě a jen doufat, že naše rozhodnutí budou správná. Nemyslíme jen nás, ale na všechny, kterých se tato doba dotkla.

A tak chceme popřát všem našim obchodním partnerům, zaměstnancům, spolupracovníkům a také vám všem, kteří nás například sledujete na sociálních sítích nebo si prohlížíte naše webové stránky.

Vám všem přejeme, abych...

MerXu – na call centru máme nový projekt

Rok 2020 si pro nás připravil jednu výzvu za druhou a my jsme rádi, že se nám podařilo navázat na call centru novou spolupráci se společností MerXu.

Tento nás nový ,,kolega‘‘ je prodejní platformou pro společnosti z regionu střední a východní Evropy působící v sektoru B2B, jak pro malé a střední podniky, tak pro velké subjekty. Platforma merXu je zabezpečeným obchodním prostředím, které spojuje prověřené kupce i prodejce a umožňuje jim provádět transakce...

NEXARS x EFSETE

Stali jsme se partnerem společnosti NEXARS. A pomáháme s prodejem a distribucí nového PREVENTIVNÍHO ZDRAVOTNÍHO ZAMĚSTNANECKÉHO PROGRAMU pro firmy a organizace.

Program, který na základě výsledků ve společnosti Škoda Auto (na 34 tisíc zaměstnancích), přináší:
pomoc s ochranou zaměstnanců před akutním respiračním onemocněním
a pak následně…
REÁLNÉ SNÍŽENÍ PRACOVNÍ NESCHOPNOSTI a
REÁLNÉ FINANČNÍ ÚSPORY

V dnešní době, kdy je potřeba zajistit...