Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


1.4.2020

EFSETE behěm Covidu na home office

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Nová doba po nás žádá nová řešení. Stejně jako jiných firem a jejich zaměstnanců, tak i nás se skutečně výrazně dotkla doba covidová. Nikdo z nás na tak významnou změnu nebyl úplně připraven, ale díky spolupráci celého EFSETE týmu všechny nepříjemnosti zvládáme a pokud nám to nařízení vlády dovoluje, tak i nadále pomáháme našim partnerům plnit jejich prodejní a pečovatelské cíle. A bonusem pro nás pak je zjištění, že umíme fungovat jako skutečný tým i v této covidem zkoušené době.

Většina EFSETE týmu se musela naučit plnit své pracovní povinnosti z domu (HOME office). Ale v našich řadách máme i kolegy na prodejnách, které zůstavají po dobu vládních omezení otevřeny. Tito spolupracovníci jsou tzv v první linii a dochází na svá pracoviště, kde plní své úkoly a starají se o zákazníky našich partnerů i přes značná covidem způsobená omezení.

Tímto děkujeme všem našim zaměstnancům a spolupracovníků za perfektní přístup k tak náhlým a mnohdy zásadním změnám. Jme rádi, že situaci zvládáme tak dobře a jsme přesvědčení, že nás do budoucna posílí!

EFSETE týme DĚKUJEME!!!

Všechny články

Outsourcing a krize

Outsourcing již dlouho patří k „nástrojům“ pro optimalizaci podnikání. Jeho strategickou hodnotu nejvíce oceníme, když se potýkáme s problémy, jak udržet firmu nad vodou v čase bouřlivého podnikatelského prostředí, tedy například i v období krize.


Outsourcing a krize

K překonání krize jsou outsourcingové společnosti ideálními partnery. Zvládají práci zaměstnanců na plný úvazek v rámci flexibilních opatření a pomáhají zvyšovat efektivitu. Mohou také...

MDŽ 2022 v EFSETE

Ani tento rok jsme si nenechali ujít svátek MDŽ.

Milé dámy, kolegyně, jsme moc rádi, že Vás v EFSETE máme ????????????????

Více fotek naleznete na našem facebooku... https://www.facebook.com/photo/?fbid=3125046974441234&set=pcb.3125047567774508

EFSETE v roce 2021

✅Jak se nám dařilo v roce 2021? ✅Kolik práce jsme udělali? ✅Čeho jsme dosáhli? ✅Jak moc jsme pomáhali našim partnerům plnit jejich cíle?

Klidně se mrkněte..... https://www.youtube.com/shorts/XYLLE5GUioY