Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


1.4.2020

EFSETE behěm Covidu na home office

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Nová doba po nás žádá nová řešení. Stejně jako jiných firem a jejich zaměstnanců, tak i nás se skutečně výrazně dotkla doba covidová. Nikdo z nás na tak významnou změnu nebyl úplně připraven, ale díky spolupráci celého EFSETE týmu všechny nepříjemnosti zvládáme a pokud nám to nařízení vlády dovoluje, tak i nadále pomáháme našim partnerům plnit jejich prodejní a pečovatelské cíle. A bonusem pro nás pak je zjištění, že umíme fungovat jako skutečný tým i v této covidem zkoušené době.

Většina EFSETE týmu se musela naučit plnit své pracovní povinnosti z domu (HOME office). Ale v našich řadách máme i kolegy na prodejnách, které zůstavají po dobu vládních omezení otevřeny. Tito spolupracovníci jsou tzv v první linii a dochází na svá pracoviště, kde plní své úkoly a starají se o zákazníky našich partnerů i přes značná covidem způsobená omezení.

Tímto děkujeme všem našim zaměstnancům a spolupracovníků za perfektní přístup k tak náhlým a mnohdy zásadním změnám. Jme rádi, že situaci zvládáme tak dobře a jsme přesvědčení, že nás do budoucna posílí!

EFSETE týme DĚKUJEME!!!

Všechny články

Ostravská "vlajková" Vodafone prodejna pod EFSETE

Zdravíme Vás z naší prodejny Vodafone ve Forum Nová Karolina Ostrava, která nově od 1.4.2021 patří do naší sítě prodejen.

Zkušený tým profesionálů hned první měsíc dokázal dosáhnou na nejlepší výsledky od začátku roku 2021.

Velká pochvala a těšíme se na další prodejní růst spojen s postcovidovém znovuotevřením všech obchodů v obchodních centrech, konečně!


EFSETE Tým

Hypoteční vlna také v EFSETE

Mezi naše partnery, se kterými spolupracujeme v rámci salesové vertikály FIELD FORCE a projektu EFSETE Reality – RE/MAX Centrum, patří také společnost GEPARD FINANCE jeden z největších zprostředkovatelů hypoték v ČR.

Právě ukončený 1. kvartál roku 2021 byl našim nejúspěšnějším kvartálem za celou dobu spolupráce. V ČR se za Q1 2021 zrealizovaly hypotéky za téměř 100 miliard korun a jsme moc rádi, že náš hypoteční tým se na tom také podílel. „Svezli“ jsme...

TELESALES - CALL CENTRUM stále na HOME OFFICE!

Všude prázdno…. nikdo, nikde, ale přitom naše vertikála TELESALES jede na plné pecky.

Jak to?

V našich call centrech v Karviné a Ostravě jsme stále a již téměř rok kompletně na Home Office. Díky našemu skvělému IT oddělení v čele s Jiřím Kuchařem a moderním technologiím řídíme celé Call Centra a provoz vzdáleně.

Ale věříme, že se situace brzo změní a se všemi našimi kolegy se opět potkáme v našich krásných kancelářích.


EFSETE Tým