Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


20.4.2022

Vodafone prodejna - Ostrava Avion

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Právě jsme pro Vodafone otevřeli zbrusu novou prodejnu Vodafone v Avion shopping parku v Ostravě. Jedná se o poslední Vodafone prodejnu, která ještě nebyla pod naší správou. Ušli jsme dlouhou a náročnou cestu. Všem zainteresovaným děkujeme za pomoc a podporu a Vodafone děkujeme za důvěru. Nezklameme!

Všechny články

SAZKA v olomoucké Šantovce

Tak a převzali a otevřeli jsme již 3. pobočku SAZKA! Tentokrát v olomoucké Šantovce. Super další krok v rámci našich retailových aktivit.

Díky SAZCE za důvěr, celému našemu EFSETE Retail týmu za další kus skvělé práce a vy si k nám klidně přijďte vsadit třeba oblíbenou sportku!

Vodafone Road Show 2023

Jedna část naší EFSETE a zároveň Vodafone crew na ostravská části Vodafone Road Show v rámci MISE za lepší zákaznickou spokojenost zákazníků Vodafone.


Bylo to moc fajn a přínosné být ve správný čas na správném místě!

Díky Vodafone!


Novoroční EFSETE BLACK & WHITE party

Máme za sebou skvělý BLACK & WHITE novoroční večírek, který se konal 13.1.2023 v restauraci Zaječský vinný sklep. Sešlo se nás více než 150 a byli jsme rádi, že jsme se po dlouhém covidovém období mohli neformálně setkat a probrat i nepracovní věci. Vyhlásili a ocenili jsme také nejlepší kolegy za rok 2022 z jednotlivých vertikál RETAIL, TELESALES, FIELD FORCE a také z našeho provozního týmu a připomněli si znovu naše kolegy, které jsme během roku ocenili za...