Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


10.5.2019

EFSETE má 10 let!!!

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Tak a máme za sebou 10 let!!! Ano, nezdá se to, ale už 10 let je na světě EFSETE – tým aktivních lidí, kteří našli zalíbení a fajn zaměstnání ve světě přímého prodeje a zákaznické péče, a kteří pomáhají významným značkám na českém trhu plnit jejich prodejní a pečovatelské cíle.

Uteklo to rychle, ale zároveň to byla dlouhá cesta od prvního obchodního zástupce k více než 160-ti člennému týmu. Máme za sebou spoustu úspěchů ale i nějaká zaškobrtnutí. Vždy jsme se ale zvedli a z neúspěchů se poučili. Výsledkem je, že pod značkou našich partnerů jsme toho už prodali opravdu hodně – už se to ani nedá spočítat. Prostě hodně nových simkaret a mobilních telefonů, elektřiny a plynu, bankovních karet a účtů, nových domů, bytů, pozemků a hypoték, zdravých drinků, léků a doplňků stravy… a takto bychom mohli pokračovat…

Především jsme ale velmi rádi, že se z EFSETE „vyklubal“ důvěryhodný a výkonný partner významných značek na českém trhu a také spolehlivý zaměstnavatel! Bez naších kolegů by to totiž nešlo!!! Tímto děkujeme všem, našim partnerům i našim zaměstnanců – kolegům a kamarádům za důvěru a že to s námi vydrželi tak dlouho!!! Fakt děkujeme MOC!!!

A přejeme si sami sobě, aby nám to takto vydrželo ještě dlouho!!!

Všechny články

EFSETE přeje příjemné Vánoce a úspěšný rok 2021

Letošní rok byl pro nás všechny obrovskou zkouškou. Nikdo neměl šanci se na tuto dobu připravit, museli jsme jít do všeho po hlavě a jen doufat, že naše rozhodnutí budou správná. Nemyslíme jen nás, ale na všechny, kterých se tato doba dotkla.

A tak chceme popřát všem našim obchodním partnerům, zaměstnancům, spolupracovníkům a také vám všem, kteří nás například sledujete na sociálních sítích nebo si prohlížíte naše webové stránky.

Vám všem přejeme, abych...

MerXu – na call centru máme nový projekt

Rok 2020 si pro nás připravil jednu výzvu za druhou a my jsme rádi, že se nám podařilo navázat na call centru novou spolupráci se společností MerXu.

Tento nás nový ,,kolega‘‘ je prodejní platformou pro společnosti z regionu střední a východní Evropy působící v sektoru B2B, jak pro malé a střední podniky, tak pro velké subjekty. Platforma merXu je zabezpečeným obchodním prostředím, které spojuje prověřené kupce i prodejce a umožňuje jim provádět transakce...

NEXARS x EFSETE

Stali jsme se partnerem společnosti NEXARS. A pomáháme s prodejem a distribucí nového PREVENTIVNÍHO ZDRAVOTNÍHO ZAMĚSTNANECKÉHO PROGRAMU pro firmy a organizace.

Program, který na základě výsledků ve společnosti Škoda Auto (na 34 tisíc zaměstnancích), přináší:
pomoc s ochranou zaměstnanců před akutním respiračním onemocněním
a pak následně…
REÁLNÉ SNÍŽENÍ PRACOVNÍ NESCHOPNOSTI a
REÁLNÉ FINANČNÍ ÚSPORY

V dnešní době, kdy je potřeba zajistit...