Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


10.5.2019

EFSETE má 10 let!!!

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Tak a máme za sebou 10 let!!! Ano, nezdá se to, ale už 10 let je na světě EFSETE – tým aktivních lidí, kteří našli zalíbení a fajn zaměstnání ve světě přímého prodeje a zákaznické péče, a kteří pomáhají významným značkám na českém trhu plnit jejich prodejní a pečovatelské cíle.

Uteklo to rychle, ale zároveň to byla dlouhá cesta od prvního obchodního zástupce k více než 160-ti člennému týmu. Máme za sebou spoustu úspěchů ale i nějaká zaškobrtnutí. Vždy jsme se ale zvedli a z neúspěchů se poučili. Výsledkem je, že pod značkou našich partnerů jsme toho už prodali opravdu hodně – už se to ani nedá spočítat. Prostě hodně nových simkaret a mobilních telefonů, elektřiny a plynu, bankovních karet a účtů, nových domů, bytů, pozemků a hypoték, zdravých drinků, léků a doplňků stravy… a takto bychom mohli pokračovat…

Především jsme ale velmi rádi, že se z EFSETE „vyklubal“ důvěryhodný a výkonný partner významných značek na českém trhu a také spolehlivý zaměstnavatel! Bez naších kolegů by to totiž nešlo!!! Tímto děkujeme všem, našim partnerům i našim zaměstnanců – kolegům a kamarádům za důvěru a že to s námi vydrželi tak dlouho!!! Fakt děkujeme MOC!!!

A přejeme si sami sobě, aby nám to takto vydrželo ještě dlouho!!!

Všechny články

Ostravská "vlajková" Vodafone prodejna pod EFSETE

Zdravíme Vás z naší prodejny Vodafone ve Forum Nová Karolina Ostrava, která nově od 1.4.2021 patří do naší sítě prodejen.

Zkušený tým profesionálů hned první měsíc dokázal dosáhnou na nejlepší výsledky od začátku roku 2021.

Velká pochvala a těšíme se na další prodejní růst spojen s postcovidovém znovuotevřením všech obchodů v obchodních centrech, konečně!


EFSETE Tým

Hypoteční vlna také v EFSETE

Mezi naše partnery, se kterými spolupracujeme v rámci salesové vertikály FIELD FORCE a projektu EFSETE Reality – RE/MAX Centrum, patří také společnost GEPARD FINANCE jeden z největších zprostředkovatelů hypoték v ČR.

Právě ukončený 1. kvartál roku 2021 byl našim nejúspěšnějším kvartálem za celou dobu spolupráce. V ČR se za Q1 2021 zrealizovaly hypotéky za téměř 100 miliard korun a jsme moc rádi, že náš hypoteční tým se na tom také podílel. „Svezli“ jsme...

TELESALES - CALL CENTRUM stále na HOME OFFICE!

Všude prázdno…. nikdo, nikde, ale přitom naše vertikála TELESALES jede na plné pecky.

Jak to?

V našich call centrech v Karviné a Ostravě jsme stále a již téměř rok kompletně na Home Office. Díky našemu skvělému IT oddělení v čele s Jiřím Kuchařem a moderním technologiím řídíme celé Call Centra a provoz vzdáleně.

Ale věříme, že se situace brzo změní a se všemi našimi kolegy se opět potkáme v našich krásných kancelářích.


EFSETE Tým