Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


11.5.2021

Ostravská "vlajková" Vodafone prodejna pod EFSETE

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Zdravíme Vás z naší prodejny Vodafone ve Forum Nová Karolina Ostrava, která nově od 1.4.2021 patří do naší sítě prodejen.

Zkušený tým profesionálů hned první měsíc dokázal dosáhnou na nejlepší výsledky od začátku roku 2021.

Velká pochvala a těšíme se na další prodejní růst spojen s postcovidovém znovuotevřením všech obchodů v obchodních centrech, konečně!


EFSETE Tým

Všechny články

SAZKA v olomoucké Šantovce

Tak a převzali a otevřeli jsme již 3. pobočku SAZKA! Tentokrát v olomoucké Šantovce. Super další krok v rámci našich retailových aktivit.

Díky SAZCE za důvěr, celému našemu EFSETE Retail týmu za další kus skvělé práce a vy si k nám klidně přijďte vsadit třeba oblíbenou sportku!

Vodafone Road Show 2023

Jedna část naší EFSETE a zároveň Vodafone crew na ostravská části Vodafone Road Show v rámci MISE za lepší zákaznickou spokojenost zákazníků Vodafone.


Bylo to moc fajn a přínosné být ve správný čas na správném místě!

Díky Vodafone!


Novoroční EFSETE BLACK & WHITE party

Máme za sebou skvělý BLACK & WHITE novoroční večírek, který se konal 13.1.2023 v restauraci Zaječský vinný sklep. Sešlo se nás více než 150 a byli jsme rádi, že jsme se po dlouhém covidovém období mohli neformálně setkat a probrat i nepracovní věci. Vyhlásili a ocenili jsme také nejlepší kolegy za rok 2022 z jednotlivých vertikál RETAIL, TELESALES, FIELD FORCE a také z našeho provozního týmu a připomněli si znovu naše kolegy, které jsme během roku ocenili za...