Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


11.5.2021

Ostravská "vlajková" Vodafone prodejna pod EFSETE

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Zdravíme Vás z naší prodejny Vodafone ve Forum Nová Karolina Ostrava, která nově od 1.4.2021 patří do naší sítě prodejen.

Zkušený tým profesionálů hned první měsíc dokázal dosáhnou na nejlepší výsledky od začátku roku 2021.

Velká pochvala a těšíme se na další prodejní růst spojen s postcovidovém znovuotevřením všech obchodů v obchodních centrech, konečně!


EFSETE Tým

Všechny články

Spolupráce se společností Naturpharma

Máme za sebou první rok spolupráce s bulharskou farmaceutickou společností Naturpharma, které jsme pomohli vstoupit na český trh s inovativním doplňkem stravy Mieloguard (https://mieloguard.cz/)

 
Podíleli jsme se na
✅ marketingové strategii,
✅ odborných překladech,
✅ tvorbě marketingových sdělení a materiálů,
✅ televizní kampaňi
✅ zalistování u distributorů,
✅ zalistování u řetězců.
 
Ale především pomáháme s
✅ propagaci produktů na lékárnách a u lékařů...

Vodafone Business Field partner roku

V pravidelném každoročním vyhlašování nejlepších Vodafone partnerů oddělení Indirect Business Field jsme se v rámci fiskálního roku 2021/2022 opět dostali "NA BEDNU" a obsadili jsme super 3 místo!!!
 
Děkujeme...
Vodafone za důvěru i ocenění!!!
- a celému EFSETE týmu za skvělou práci!!!

Outsourcing a krize

Outsourcing již dlouho patří k „nástrojům“ pro optimalizaci podnikání. Jeho strategickou hodnotu nejvíce oceníme, když se potýkáme s problémy, jak udržet firmu nad vodou v čase bouřlivého podnikatelského prostředí, tedy například i v období krize.

Outsourcing a krize

K překonání krize jsou outsourcingové společnosti ideálními partnery. Zvládají práci zaměstnanců na plný úvazek v rámci flexibilních opatření a pomáhají zvyšovat efektivitu. Mohou také...